Analityka Internetowa

Odpowiednie skonfigurowanie narzędzi analitycznych daje pewność zbierania i analizowania dokładnych i wartościowych danych dotyczących ruchu na stronie, a także zachowania naszych użytkowników

Google Analytics jest najpopularniejszym oraz darmowym narzędziem służącym do analizy ruchu na stronie internetowej. Samo wklejenie kodu na stronę daje dostęp do wielu ciekawych danych, jednak dopiero konfiguracja zaawansowana pozwala nam w pełni wykorzystywać to potężne narzędzie analityczne.

Zleć profesjonalny i zaawansowany audyt swoich kont Google Analytics. Przeanalizujemy konfigurację Twojego konta, odnajdziemy błędy w zliczaniu danych oraz zaproponujemy konkretne rozwiązania rekomendowane dla Twojej firmy oraz strony internetowej.

Korzyści

Korzyści idące z zaawansowanego i poprawnego skonfigurowania narzędzi analitycznych to m.in. dokładne dane dotyczące tego co robią Twoi użytkownicy, czym są zainteresowani, co ich frustruje, co widzą na stronie, a czego nie itp. Dzięki temu będziesz mógł podejmować bardziej trafne decyzje biznesowe.

Nasi analitycy internetowi posiadają oficjale certyfikaty wydawane przez Google po zdaniu egzaminów ze znajomości narzędzia Google Analytics. Zamów bezpłatny audyt dotyczący analityki na Twojej stronie i przekonaj się jak wiele możesz zyskać dzięki zaawansowanej konfiguracji. Dostrzeżesz rzeczy, o których do tej pory nie miałeś pojęcia, lepiej zrozumiesz swoich użytkowników, będziesz podejmował bardziej trafne decyzje oparte o znaczące dla Twojego biznesu dane.

Bez poprawnie skonfigurowanej analityki internetowej wszystkie Twoje działania są prowadzone „na ślepo” – otwórz oczy na swój biznes oraz Twoich klientów i zacznij zbierać tego profity. Wprowadzaj zmiany, które będą powodować zwiększenie konwersji oraz ROI, zwiększ zaangażowanie użytkowników, spraw aby powracali oni na Twoją stronę i z łatwością się po niej poruszali.

Konfiguracja zaawansowana pozwoli na:

  • Śledzenie zachowań użytkowników strony
  • Dostęp do szczegółowych danych ruchu
  • Łatwiejszy wgląd i analiza danych
  • Zwiększenie współczynnika konwersji
  • Decyzje oparte o trafnych danych
  • Zwiększenie zaangażowania użytkowników

Zamów bezpłatny audyt

Zamów audyt

0$

Dziękujemy skontaktujemy się z Tobą w sprawie audytu

Rodzaj prowadzonej działalności

Usługi i inne

Sklep Internetowy

Proszę zaznaczyć odpowiedź

Dane kontaktowe

Discount :

[nchat][/nchat]