Kampanie SEM

Kampanie SEM (Search Engine Marketketing) składają się z wielu działań skupionych wokół zwiększania zwrotu z inwestycji (ROI)

Jedną z wielu zalet promocji w Google jest fakt, iż płacimy tylko za kliknięcie w naszą reklamę – czyli płacisz tylko za efekt! System AdWords pozwala na całkowitą kontrolę wydatków oraz na pełną optymalizację i dostosowanie kampanii do potrzeb klienta. Pozwala to tym samych na prowadzenie dużych kampanii wizerunkowych, a także kampanii nastawionych na zwiększenie ruchu na stronie, sprzedaż i zbieranie leadów.

Sądzisz, że nie stać Cię na kampanię video? Z nami możesz zaistnieć w sieci z profesjonalną kreacją video kosztem zaledwie kilkuset złotych. Kampanie YouTube Ads są efektywne dzięki modelowi rozliczeniowemu CPV – płacisz określoną stawkę (np. 0,16 zł) w momencie obejrzenia przez użytkownika reklamy do końca. Dzięki temu możesz dotrzeć nowoczesną formą reklamy do potencjalnych klientów niskim kosztem.

Remarketing jest bardzo skutecznym narzędziem dzięki, któremu możemy powrócić do naszych użytkowników i w bardzo precyzyjny sposób stymulować ich do działania (zakupu, wypełnienia formularza itp.) naszym przekazem reklamowym. Możemy przykładowo kierować reklamy tylko do osób, które odwiedziły wcześniej naszą stronę jednak nie kupiły naszych produktów bądź nie wypełniły formularza kontaktowego.

Kampanie w wyszukiwarce Bing.com są dobrym rozwiązaniem dla firm działających na rynkach międzynarodowych chcących zwiększyć swój zasięg w Internecie. W Stanach Zjednoczonych ok. 20% użytkowników Internetu korzysta właśnie z tej wyszukiwarki. Model rozliczeń jest taki sam jak w przypadku Google AdWords – płacimy tylko za realne kliknięcia w reklamę i posiadamy pełną kontrolę nad kampaniami.

W naszej agencji działaniami e-marketingowymi zajmują się tylko certyfikowani eksperci, którzy są doświadczonymi specjalistami ciągle poszerzającymi swoją wiedzę. Cele, strategia i model rozliczeń kampanii są zawsze wspólnie ustalane z naszymi klientami. Nasi eksperci stosując zaawansowane narzędzia analityczne, ciągle dążą do zmniejszenia kosztów, poprawy efektywności kampanii oraz zwiększenia zwrotu z inwestycji (ROI) tym samym do większej opłacalności Państwa kampanii.

Przed nawiązaniem z nami współpracy chcielibyśmy porozmawiać z Tobą o Twoim biznesie i potrzebach. Następnie otrzymasz od nas bezpłatną analizę swojej branży, propozycję budżetów kampanii oraz potencjału w Internecie. Jako nasz klient posiadasz swojego indywidualnego specjalistę, systematyczne raportowanie wyników oraz wgląd w prowadzone kampanie. W każdej chwili możesz się za nami skontaktować, a my odpowiemy na wszelkie pytania.

Co zyskasz dzięki kampaniom:

  • Całkowita kontrola Twojego budżetu
  • Widoczne efekty i zwiększenie ROI
  • Dotarcie do Twojej grupy docelowej
  • Znaczne zwiększenie sprzedaży
  • Efektywne generowanie leadów
  • Przewaga nad Twoją konkurencją

Zamów bezpłatny audyt kampanii!

Zamów audyt

0$

Dziękujemy skontaktujemy się z Tobą w sprawie audytu

Rodzaj prowadzonej działalności

Usługi i inne

Sklep Internetowy

Proszę zaznaczyć odpowiedź

Dane kontaktowe

Discount :
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez Search Leader z siedzibą w Legnicy ul. Warmińska 31/5, w celu nawiązania z Panem/Panią kontaktu. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

[nchat][/nchat]