YouTube Ads – Reklamy Video

reklamy adwords

YouTube.com jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się platform kierowania reklam w Internecie. Wiele osób sądzi, że reklama w formacie video dostępna jest jedynie dla większych firm i wiąże się zawsze z ogromnymi budżetami przeznaczanymi na kampanie, których efekty są trudne w określeniu. Jeśli chodzi o kampanie video kierowane na Youtube to sytuacja ma się odwrotnie! Jest to obecnie jedna z tańszych i najbardziej korzystnych pod względem systemu opłat platformy w Internecie. Płacimy tylko w momencie gdy klient zdecyduje się oglądnąć naszą reklamę do samego końca (lub gdy obejrzy powyżej 30 sekund). Nie płacimy nic za osoby, które zobaczyły pierwsze 5 sekund naszej reklamy i następnie kliknęły przycisk “Pomiń reklamę”. Sam koszt pełnego obejrzenia reklamy to często kilka – kilkanaście groszy!

Kolejną zaletą korzystania z kampanii video na YouTube jest sama forma reklamy. Nie trzeba tłumaczyć, jak wiele możemy zawrzeć w naszej kreacji reklamowej video, która może trwać kilkadziesiąt sekund – działając zarówno dynamicznym obrazem video, postaciami, jak i głosem i muzyką. Takiego przekazu nie zawrzemy w innych formatach reklamy dostępnych w Internecie.

Wiele firm nie zastanawia się nawet nad uruchomieniem kampanii video ponieważ uważa, że samo przygotowanie kreacji reklamy wiąże się z kosztem rzędu kilkunastu a często kilkuset złotych. Jednak obecne rozwiązania i narzędzia pozwalają na stworzenie atrakcyjnej, oryginalnej i skutecznej reklamy video już za kilkaset złotych! Jeżeli wydaje Ci się to niemożliwe – skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wytłumaczymy i pokażemy przykładowe realizacje 🙂 Zachęcamy do wypełnienia ankiety poniżej i skorzystania z bezpłatnego audytu dla Twojej firmy – dzięki niej będziesz wiedział jakie korzyści mogą Ci przynieść kampanie AdWords oraz YouTube Ads – sprawdź, to nic nie kosztuje i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Jeśli szukasz firmy, która w sposób profesjonalny i w 100% skupiony na wynikach i efektach poprowadzi dla Ciebie kampanie Google AdWords, a także reklamę video – nie szukaj dalej i zamów bezpłatny audyt dla Twojej firmy.

Kampanie YouTube Ads

  • Całkowita kontrola Twojego budżetu
  • Nowy kanał komunikacji z klientami
  • Dotarcie do Twojej grupy docelowej
  • Znaczne zwiększenie sprzedaży
  • Efektywne generowanie leadów
  • Przewaga nad Twoją konkurencją

Zamów bezpłatny audyt kampanii

Zamów audyt

0$

Dziękujemy skontaktujemy się z Tobą w sprawie audytu

Rodzaj prowadzonej działalności

Usługi i inne

Sklep Internetowy

Proszę zaznaczyć odpowiedź

Dane kontaktowe

Discount :
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez Search Leader z siedzibą w Legnicy ul. Warmińska 31/5, w celu nawiązania z Panem/Panią kontaktu. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

[nchat][/nchat]