Display Network – Reklamy Banerowe

display network

Display Network czyli tak zwana sieć reklamowa to nic innego jak graficzne reklamy banerowe oraz tekstowe wyświetlane na innych stronach internetowych. Reklamy te mogą mieć także postać bardziej dynamicznych banerów animowanych. Google Display Network (GDN) pozwala na reklamowanie się potencjalnym klientom w nienachalny sposób podczas gdy przeglądają oni interesujące ich strony. Reklamy Display mogą być nie tylko dobrym sposobem na zwiększenie świadomości marki, ale także na zwiększenie ilości konwersji oraz zasięgu. Nie ważne czy Twoim celem biznesowym jest sprzedaż produktów, b2c, b2b,  generowanie leadów czy reklama lokalna umiejętne korzystanie z GDN pozwoli Ci precyzyjnie reklamować się Twojej grupie docelowej.

Dzieje się tak za sprawą bardzo dużych możliwości targetowania kampanii displayowych. Możemy kierować reklamy na strony internetowe, które zawierają wybrane przez nas słowa kluczowe (np. meble ogrodowe) lub do osób charakteryzujących się danym zainteresowaniem (np. wystrój wnętrz). Możemy także wybrać ogólną tematykę witryn na jakich chcielibyśmy się wyświetlać (np. dom i ogród), a także wybrać konkretne strony internetowe do kierowania naszych reklam (np. www.dom.onet.pl).

Tylko odpowiednia strategia, ustawienie oraz stała optymalizacja pozwolą na prowadzenie kampanii, które będą opłacalne, przynoszące zwrot z inwestycji. Sieć Display charakteryzuje się tym, że może łatwo “przepalić” nasz budżet bez żadnych odczuwalnych efektów. Dlatego bardzo ważne jest doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość tego narzędzia marketingowego. Zachęcamy do wypełnienia ankiety poniżej i skorzystania z bezpłatnego audytu dla Twojej firmy – dzięki niej będziesz wiedział jakie korzyści mogą Ci przynieść kampanie AdWords oraz co może Ci przynieść reklama w sieci Display – sprawdź to nic nie kosztuje i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Jeśli szukasz firmy, która w sposób profesjonalny i w 100% skupiony na wynikach i efektach poprowadzi dla Ciebie kampanie Google AdWords także w sieci reklamowej – nie szukaj dalej i zamów bezpłatny audyt dla Twojej firmy.

Kampanie Display Network

  • Zwiększenie zasięgu kampanii reklamowych
  • Widoczne efekty i zwiększenie ROI
  • Dotarcie do Twojej grupy docelowej
  • Zwiększenie sprzedaży, ilości leadów
  • Zwiększenie świadomości Twojej marki
  • Przewaga nad Twoją konkurencją

Zamów bezpłatny audyt kampanii

Zamów audyt

0$

Dziękujemy skontaktujemy się z Tobą w sprawie audytu

Rodzaj prowadzonej działalności

Usługi i inne

Sklep Internetowy

Proszę zaznaczyć odpowiedź

Dane kontaktowe

Discount :
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez Search Leader z siedzibą w Legnicy ul. Warmińska 31/5, w celu nawiązania z Panem/Panią kontaktu. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

[nchat][/nchat]