Remarketing

reklamy adwords

Remarketing to świetny sposób na dotarcie do precyzyjnej grupy użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili już naszą stronę internetową. Często proces decyzyjny czy zakupowy internautów składa się z wielu wizyt, szukania informacji, opinii, recenzji itp. Nie zawsze użytkownicy zdecydują się na kupno naszego produktu lub skorzystanie z naszej usługi od razu po wejściu na naszą stronę. Warto wracać do takich osób i stymulować ich proces decyzyjny poprzez właśnie działania remarketingowe. Jesteśmy w stanie precyzyjnie określić użytkowników Twojej strony i posegmentować ich według ich zachowania. Przykładowo możemy wydzielić użytkowników, którzy weszli na stronę z butami Nike jednak nie kupili ich. Następnie prezentować tej grupie reklam specjalną ofertę promocyjną na te właśnie buty, które oglądali wcześniej.

Dzięki wykorzystaniu wielu platform i systemów marketingowych możemy dotrzeć do Twoich użytkowników i klientów praktycznie w każdym miejscu w Internecie: na strona internetowych, na portalach społecznościowych, kanałach VOD, youtube.com, na telefonach komórkowych czy w emailach. Wykorzystanie zaawansowanego remarketingu pozwoli na skuteczne i bardzo efektywne kampanie diametralnie zwiększające ROI.

Tylko odpowiednia strategia, ustawienie oraz stała optymalizacja pozwolą na prowadzenie kampanii, które będą opłacalne, przynoszące zwrot z inwestycji. Zachęcamy do wypełnienia ankiety poniżej i skorzystania z bezpłatnego audytu dla Twojej firmy – dzięki niej będziesz wiedział jakie korzyści mogą Ci przynieść kampanie AdWords oraz co może Ci przynieść remarketing – sprawdź to nic nie kosztuje i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Jeśli szukasz firmy, która w sposób profesjonalny i w 100% skupiony na wynikach i efektach poprowadzi dla Ciebie kampanie Google AdWords także remarketingowe – nie szukaj dalej i zamów bezpłatny audyt dla Twojej firmy.

Kampanie AdWords

  • Dotarcie do precyzyjnej grupy odbiorców
  • Widoczne efekty i zwiększenie ROI
  • Kierowanie oferty, którą użytkownicy są zainteresowani
  • Znaczne zwiększenie sprzedaży
  • Efektywne generowanie leadów
  • Przewaga nad Twoją konkurencją

Zamów bezpłatny audyt kampanii

Zamów audyt

0$

Dziękujemy skontaktujemy się z Tobą w sprawie audytu

Rodzaj prowadzonej działalności

Usługi i inne

Sklep Internetowy

Proszę zaznaczyć odpowiedź

Dane kontaktowe

Discount :
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez Search Leader z siedzibą w Legnicy ul. Warmińska 31/5, w celu nawiązania z Panem/Panią kontaktu. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

[nchat][/nchat]