Kampanie AdWords – Linki Sponsorowane

reklamy adwords

Google AdWords to reklamy tekstowe pojawiające się w wyszukiwarce internetowej po wpisaniu konkretnego zapytania (tzw. Słów kluczowych) lub na stronach partnerów sieci reklamowej. Jedną z wielu zalet tego rodzaju promocji jest fakt, iż płacimy tylko za kliknięcie w naszą reklamę – czyli płacisz tylko za efekt! Rozbudowany system pozwala na całkowitą kontrolę wydatków budżetu oraz na pełną optymalizację i dostosowanie kampanii do potrzeb klienta. Pozwala to tym samych na prowadzenie dużych kampanii wizerunkowych, a także kampanii nastawionych na zwiększenie ruchu na stronie, sprzedaż i zbieranie leadów. Kolejną zaletą linków sponsorowanych jest to, że reklamy pojawiają się niemal natychmiast – tym samym efekty kampanii są widoczne od razu.

W naszej agencji kampaniami zajmują się tylko certyfikowani eksperci, którzy są doświadczonymi specjalistami z tej właśnie dziedziny reklamy. Cele, strategia i model rozliczeń kampanii są zawsze wspólnie ustalane z naszymi klientami. Nasi eksperci stosując zaawansowane narzędzia analityczne, ciągle dążą do zmniejszenia kosztów, poprawy efektywności kampanii oraz zwiększenia zwrotu z inwestycji (ROI).

Zachęcamy do wypełnienia ankiety poniżej i skorzystania z bezpłatnego audytu kampanii AdWords dla Twojej firmy – dzięki niej będziesz wiedział jakie korzyści mogą Ci przynieść kampanie AdWords, jakich efektów oraz zasięgu możesz się spodziewać i jaki będzie optymalny budżet dla Twojej firmy – sprawdź to nic nie kosztuje i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Jako nasz klient posiadasz swojego indywidualnego specjalistę, który pomoże i doradzi przy ustalaniu dokładnych celów i strategii prowadzenia kampanii. Systematyczne raportowanie wyników oraz wgląd w prowadzone kampanie dla przejrzystości współpracy. W każdej chwili możesz się za nami skontaktować, a my odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli szukasz firmy, która w sposób profesjonalny i w 100% skupiony na wynikach i efektach poprowadzi dla Ciebie kampanie Google AdWords nie szukaj dalej i zamów bezpłatny audyt dla Twojej firmy.

Kampanie AdWords

  • Całkowita kontrola Twojego budżetu
  • Widoczne efekty i zwiększenie ROI
  • Dotarcie do Twojej grupy docelowej
  • Znaczne zwiększenie sprzedaży
  • Efektywne generowanie leadów
  • Przewaga nad Twoją konkurencją

Zamów bezpłatny audyt kampanii

Zamów audyt

0$

Dziękujemy skontaktujemy się z Tobą w sprawie audytu

Rodzaj prowadzonej działalności

Usługi i inne

Sklep Internetowy

Proszę zaznaczyć odpowiedź

Dane kontaktowe

Discount :
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez Search Leader z siedzibą w Legnicy ul. Warmińska 31/5, w celu nawiązania z Panem/Panią kontaktu. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

[nchat][/nchat]